Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel
CARAT

KEYLINE Carat Quattro

3 344,00 €
S DPH

KeyLine Carat Quattro BI-106 STROJ NA VÝROBU KĽÚČOV, AUTOKĽÚČOV

Profesionálný frézavací stroj na výrobu plochých cylindrických, automobilových kľúčov a krížových kľúčov.

  • Zveráky: 4-stranové čeluste
  • Fréza: 80x5x16mm
  • Hmotnosť: 25kg
  • Rozmery: 400/460/400mm
  • Otáčky frézy: 640 ot./min.
Množstvo

KeyLine Carat BI-106 STROJ NA VÝROBU KĽÚČOV, AUTOKĽÚČOV

Bezpečnosť, komfort, jednoduché použitie a rýchlosť kopírovania.

Mikrometrické nastavenie

Stroj Carat je vybavený mikrometrickým nastavením palca, ktoré umožňuje užívateľovi presné nastavenie a ľubovoľnú úpravu hĺbky rezu, čo je obzvlášť užitočné v prípade opotrebovaných kľúčov.

Výber strany zveráka

Výber strany čeľustí je mimoriadne jednoduchý a ľahký. Stačí len stlačiť zaisťovaciu páku, ktorá umožní otočenie zveráka na požadovanú stranu. Modely Carat Quattro a Carat Quattro W sú vybavené zverákmi so štyrmi stranami čeľustí, model Carat Duo je vybavený zverákom s dvoma stranami čeľustí.

Kefovanie

Oddelené tlačidlo je zárukou bezpečnosti pri obsluhe kefy, ktorou je stroj vybavený. Konštrukcia ochranného krytu kefy zabraňuje prieniku nečistôt do priestoru prevodového mechanizmu stroja.

Bezpečnosť a komfort rezania

Stroj je vybavený bezpečnostným zariadením, ktoré zabraňuje neúmyselnému spusteniu frézy. Po uvoľnení bezpečnostnej páky rukoväte je aktivovaná pomocná pružina, ktorá tlačí zverák do záberu a napomáha tak ľahkému kopírovaniu kľúča.

BI106-Q
Nový produkt

Súvisiace produkty

(Sú tu 14 ďalších produktov v rovnakej kategórii:)