Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

Bezpečnostné vložky

  • PATENTOVÁ OCHRANA PROTI NEOPRÁVNENÉMU KOPÍROVANIU KĽÚČOV VÁM ZAISTÍ NA DOBU URČITÚ, ŽE VÁŠ KĽÚČ NEVYROBÍ ŽIADNA KĽÚČOVÁ SLUŽBA BEZ PREDLOŽENIA BEZPEČNOSTNEJ KARTY. VŽDY SA INFORMUJTE NA DOBU PLATNOSTI PATENTU, LEBO PO JEJ UPLYNUTÍ SA KĽÚČ STÁVA NECHRÁNENÝM A "DE FACTO" A "DE IURE" SA STÁVA BEZPEČNOSTNOU VLOŽKOU BEZ PATENTU A V KĽÚČOVÝCH SLUŽBÁCH JU SPRAVIA BEZ PREDLOŽENIA KARTY KTOREJKOĽVEK OSOBE, KTORÁ PRINESIE KĽÚČ NA SKOPÍROVANIE!!! PATENTOVÁ OCHRANA JE ZVYČAJNE NA 20 ROKOV. NIEKTORÉ KĽÚČE MAJÚ TZV. MALÝ PATENT - OCHRANA UŽÍVATEĽSKÉHO VZORU. DOBA OCHRANY JE 10 ROKOV.

  • NIKDY NEZATVÁRAJTE (NEZAŤAHUJTE) DVERE ŤAHOM alebo TLAKOM NA KĽÚČ - POŠKODZUJE TO CYLINDRICKÚ VLOŽKU !
  • VEĽKÉ RIZIKO ZALOMENIA alebo OHNUTIA KĽÚČA !
  • NA ZATVÁRANIE a ZAŤAHOVANIE DVERÍ SLÚŽI KOVANIE !

  • Bezpečnostné vložky FAB sú tým najlepším riešením pre vašu bezpečnosť a ochranu majetku. Patentové riešenia FAB zabezpečujú najvyššiu úroveň bezpečnosti pre budúcich majiteľov bezpečnostných zámkov FAB. Najväčšia devíza bezpečnostných vložiek FAB je flexibilita k smerom zákazníkovi. Naša firma ponúka pre zákazníkov možnosť zakúpiť si bezpečnostné vložky a bezpečnostných kľúčov priamo z obývačky Vášho domu. Bezpečnostné vložky FAB majú moderný dizajn a prinášajú inovatívne riešenia aj pre tých najnáročnejších klientov. Zákazníci majú istotu, že ich kľúč sa nedostane do neželaných rúk a pri prípadnej strate alebo odcudzení kľúča vieme prekódovať vložku

Počet produktov: 67

Zobrazuje sa 1-12 z 67 položiek