Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

Kľúčová služba

Kľúčová služba www.fabka.sk vznikla v roku 1996 pod obchodným menom Ing. Štefan Kollár.

Počas dvoch desaťročí na trhu kľúčov a zámkov sme sa zamerali na výrobky ASSA ABLOY - FAB, ktoré sú charakteristické s vysokou kvalitou a komplexnými riešeniami uzamykacích systémov. Presvedčte sa sami! Radi Vám poradíme, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

E-SHOP FAB profesionálny, moderný a inovatívny veľkoobchod, kľúčová služba a on-line E-SHOP FAB kľúčov, zámkov a kovaní www.fabka.sk

V našej kľúčovej službe používame na výrobu kľúčov FAB výhradne originálne polotovary kľúčov s logom FAB priamo od výrobcu.

Ponúkame Vám nielen najlepšie ceny , ale aj hodnoty, ktoré získate kúpou našich produktov.

  • originál polotovar - doplnky do kľúčových služieb - výroba kľúčov FAB - výroba zahraničných kľúčov - výroba autokľúčov - výroba autokľúčov s imobilizérom - výrobca Assa Abloy - FAB odporúča ku všetkým druhom zámkov FAB len originálne kľúče FAB
  • pri neoriginálnych kľúčoch ZANIKÁ ZÁRUKA (2 roky) na akékoľvek zámky FAB - pri FAB mosadzných originálnych kľúčoch je životnosť vložky dlhotrvajúca, šetrí zámkový mechanizmus a sú testované na tisíce cyklov - pamätáte si staré žlté kľúče FAB s logom psa, ešte z čias spred novembra 1989 ? fungujú dodnes a aj zámky, ktoré treba premazávať len s doporučenými mazadlami FAB
  •  NIKDY NEZATVÁRAJTE (NEZAŤAHUJTE) DVERE ŤAHOM alebo TLAKOM NA KĽÚČ - POŠKODZUJE TO CYLINDRICKÚ VLOŽKU !!! - VEĽKÉ RIZIKO ZALOMENIA alebo OHNUTIA KĽÚČA !!! - NA ZATVÁRANIE a ZAŤAHOVANIE DVERÍ SLÚŽI KOVANIE !!!
  • vazelína nie je vhodná na výrobky FAB, zachytáva špinu a prach a zapcháva vložku (reálne skúsenosti z rozoberania, čistenia a skladania vložiek FAB) - odporúčame špeciálne mazadlá FAB - MAZADLO FAB a MAZADLO PLUS FAB - stačí 2x ročne prestriekať zámky pred zimou a po zime v exteriéri , v interiéri 1x ročne - k vložkám ASSA ABLOY MUL-T-LOCK vyrábané v Izraeli a v Rychnove nad Knežnou (CZ) odporúčame tiež len mazadlá od firmy ASSA ABLOY, neodporúčame suchý grafit na jamkové kľúče MUL-T-LOCK - žiadajte za svoje peniaze kvalitné originálne kľúče FAB v kľúčových službách - v roku 2012 FAB-ka prišla s novinkou RS (ring-stop), systém dorazu na špičke kľúča - tieto kľúče sú chránené príslušným patentom.

FAB - najlepší priateľ, ktorému môžete dôverovať. 

"Správny kľúčiar robí kľúčové rozhodnutia. Správny kľúčiar reže psa." www.fabka.sk

Počet produktov: 184

Zobrazuje sa 1-12 z 184 položiek