Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

Výroba kľúčov FAB

Kľúčová služba www.fabka.sk ponúka špičkové opracovanie polotovarov na výrobu kľúčov a dodá zákazníkom kľúče v provtriednej kvalite. Výroba kľúčov FAB za najlepšie ceny. Presvedčte sa sami v našom špecializovanom e-shope na kľúče, zámky a kovania všetkých druhov! V našej kľúčovej službe používame na výrobu kľúčov najkvalitnejšie polotovary kľúčov priamo od výrobcu FAB. Frézovanie , rezanie originál kľúčov FAB a iných zahraničných výrobcov.

 

V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi odpovieme, kontaktujte nás na info@fabka.sk.

 

Rozumieme kľúčom a toho znakom je obchodné zastúpenie firmy ASSA ABLOY - FAB, ako veľkoobchod a kľúčová služba, ktorá poskytuje produkty najvyššej kvality za najlepšie ceny.

 

INFORMÁCIA PRE KONCOVÝCH SPOTREBITEĽOV: ASSA ABLOY - FAB vyrába vlastné originálne kľúče už so 100-ročnou tradíciou v Rychnove nad Knežnou v CZ. - žiadajte za svoje peniaze ORIGINÁLNE KĽÚČE FAB - výrobca Assa Abloy - FAB odporúča ku všetkým druhom zámkov FAB len originálne kľúče FAB - pri neoriginálnych kľúčoch ZANIKÁ ZÁRUKA (2 roky) na akékoľvek zámky FAB - pri FAB mosadzných originálnych kľúčoch je životnosť vložky dlhotrvajúca, šetrí zámkový mechanizmus a sú testované na tisíce cyklov - pamätáte si staré žlté kľúče FAB s logom psa, ešte z čias spred novembra 1989 ? fungujú dodnes a aj zámky, ktoré treba premazávať len s doporučenými mazadlami FAB - NIKDY NEZATVÁRAJTE (NEZAŤAHUJTE) DVERE ŤAHOM alebo TLAKOM NA KĽÚČ - POŠKODZUJE TO CYLINDRICKÚ VLOŽKU !!! - VEĽKÉ RIZIKO ZALOMENIA alebo OHNUTIA KĽÚČA !!! - NA ZATVÁRANIE a ZAŤAHOVANIE DVERÍ SLÚŽI KOVANIE !!!

 

Kvalitnú FAB kľúčovú službu spoznáte po originálnych polotovaroch FAB - 50% kľúčov v obehu na trhu tvoria FAB profily - žiadajte FAB originálne polotovary, stačí si doplatiť 10 až 12 CENTOV a budete mať v rukách kvalitu a s tým aj garanciu dlhej životnosti zámkov

 

Naša filozofia - Nešetriť na zákazníkovi a dopriať mu to, čo si doprajeme my.

Vždy noste so sebou originálny (pôvodný) kľúč k zámku, ktorý si chcete dať skopírovať, lebo záruka za kópiu z kópie (z neoriginálu na neoriginál) sa nedá uplatniť, na čo by Vás samozrejme mal upozorniť aj personál v kľúčovej službe.

Príčina neuznania záruky za vyfrézovanie kľúča: Vyfrézovaný kľúč z kópie už nie je presný, ale posunutý o 1-3 stotinu mm, čo je tolerancia, už keď je väčšia hodnota, tak ten kľúč môže otvárať, ale len na základe náhody. Preto kópia z kópie je už natoľko posunutá, že zámok s týmto zle skopírovaným kľúčom neotvoríte, alebo otvoríte, ale za cenu poškodenia kolíkov vložky zámku. Presný skopírovaný kľúč si viete aj sami zistiť doma a to premeraním posuvným meradlom (šublerov) pri zárezoch kľúča, prípustná tolerancia 1-2 stotiny mm. Zárezy kopírujú vnútro vložky takzvané kolíky (kolíky,ktoré sú podopreté blokovacími kolíkmi zo spodu vložky, kde ich tlačia pružiny smerom nahor, zasunutím kľúča stlačíte tieto kolíky smerom nadol a stavítka a podstavítka(blokovacie kolíky) musia vytvoriť priepustnú líniu pre otočenie kľúča. Nikdy nenechávajte kľúče bez dozoru, ani kartu od vložky neposkytujte ďalším osobám, lebo na základe karty sa stáva aj zlodej majiteľom kľúčov a kľúčová služba mu skopíruje daný kľúč. Platí tu "prezumpcia karty", držiteľ karty je majiteľom kľúčov, nakoľko sa nevedú žiadne evidencie pravých majiteľov s adresami trvalého bydliska, alebo adresou, kde sú zámky namontované. Nikto si to nevie overiť ani zistiť. Nikdy nenechávajte kľúče bez dozoru, lebo si ich potencionálny zlodej môže odfotiť a na základe fotografie sa dá vyčítať kód kľúča napr. odhadom sa určí na 65432, tak si zlodej dá ešte vyrobiť aj 76543 a 54321 t.j. o jedno číslo väčšie alebo menšie a bez násilia sa dostane do uzavretého priestoru. Pri systémoch SGHK sa spisuje zmluva pri chránených kľúčoch, na základe ktorej môže objednávať len majiteľ systému. Len pri chránených kľúčoch. SGHK - systém generálneho a hlavného kľúča.

 

"Správny kľúčiar robí kľúčové rozhodnutia. Správny kľúčiar reže psa." www.fabka.sk

Počet produktov: 57

Zobrazuje sa 1-12 z 57 položiek