Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel
Laser 994

FAB Bianchi Laser 994

5 139,50 €
S DPH
Množstvo

KEYLINE Bianchi Laser 994 STROJ NA VÝROBU KĽÚČOV

FLEXIBILITA

Možnosť rezania kľúčov podľa kódu, kopírovaním originálneho kľúča alebo priamym zadaním známych uzáverov. Praktická širokouhlá dotyková obrazovka poskytuje obsluhe intuitívne ovládanie so zjednodušenými postupmi.

BEZKOLIZNÁ TECHNOLÓGIA

Stroj je vybavený systémom inteligentného dekódovania s identifikáciou typu kľúča a zariadením zabraňujúcim kolíziám. V prípade zaseknutia sa čítací hrot automaticky vysunie z drážky kľúča, aby nedošlo ku kolízii. Bezkolizný systém funguje so všetkými typmi kovových kľúčov.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Štyri základné čeľuste A, B, C a D umožňujú bezpečné a spoľahlivé upnutie najrozšírenejších radov kľúčov. Výmenu čeľustí je možné vykonať tromi jednoduchými pohybmi bez potreby náradia (čeľuste nie sú súčasťou dodávky stroja).

PATENTOVANÉ RIEŠENIE

Vďaka patentovanej systému QUICK REPLACE je možné karbidové frézy veľmi ľahko a rýchlo vymeniť. Všetky upínacie čeľuste sú vybavené zabudovanými dorazmi a praktickým systémom zabraňujúcim nechcenému zameneniu strán čeľustí.

BEZPEČNOSŤ PRI PRÁCI

Kompletný kryt oblasti rezania zaručuje vysokú bezpečnosť obsluhy.

PRIESTOROVÁ NENÁROČNOSŤ

Stroj má kompaktné rozmery a jeho nízka hmotnosť umožňuje ľahké umiestnenie do požadovanej polohy. Konzolu je možné umiestniť pohodlne vedľa stroja alebo v určitej vzdialenosti od neho.

ÚDRŽBA

Stroj je pripravený na montáž systému externého odsávania. Doplnková sada umožňuje pripojenie a automatické spúšťanie odsávacieho systému pri behu stroja. Špeciálne konštruovaná zásuvka zabraňuje padaniu špon mimo pracovný priestor.

FAB BI994L
Nový produkt

Súvisiace produkty

(Sú tu 14 ďalších produktov v rovnakej kategórii:)