Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

Bezpečnostný rozvorový zámok Mul-T-Lock MPL 210

99,90 €
S DPH

Trojbodový bezpečnostný rozvorový zámok s 3 závorami a strelkou je určený k zadlabaniu do jadra drevených alebo kovových dverí. Ovládá sa eurocylindrickou zámkovou vložkou s klasickým palcom (nie je súčasťou zámku). Možnost nastavenia strelky na pravostranné i na ľavostranné použitie.

Množstvo

Trojbodový bezpečnostný rozvorový zámok s 3 závorami a strelkou je určený k zadlabaniu do jadra drevených alebo kovových dverí. Ovládá sa eurocylindrickou zámkovou vložkou s klasickým palcom (nie je súčasťou zámku). Možnost nastavenia strelky na pravostranné i na ľavostranné použitie.

Použitie:

Trojbodový bezpečnostný rozvorový zámok s 3 závorami a strelkou je určený k zadlabaniu do jadra drevených alebo kovových dverí. Ovládá sa eurocylindrickou zámkovou vložkou s klasickým palcom (nie je súčasťou zámku). Zaistí zamknutie na viac závor alebo kolíkov (vo 2 smeroch) + funkcia strelky.

Materiály: Plášť a mechanismus: oceľ.

Možnosti: Strelku možno nastaviť na pravostranné i na ľavostranné použitie. 


Funkčnosť:

Zámok je ovládaný eurocylindrickou zámkovou vložkou s klasickým palcom.

Vložku je treba objednať zvlášť - viď. „Bezpečnostné vložky Mul-T-Lock“. Otočením kľúča o 360° sa vysunú  neodpružené závory + následne sa vysunie i strelka.

MTL-MPL210
Nový produkt

Súvisiace produkty

(Sú tu 3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:)