Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel
TREZOR  Fire Safe - Medium YFM/352/FG2/B

TREZOR YALE Fire Safe - Medium YFM/352/FG2/B

333,00 €
S DPH

Sejf s požiarnou odolnosťou po dobu 60 minút, najmodernejšie technológie protipožiarnej izolácie - ľahšia schránka s väčším priestorom vo vnútri, plne elektronický zámok (iRevo) ovládaný dotykovým panelom s viac ako miliardou číselných kombinácií,

Množstvo

- sejf s požiarnou odolnosťou po dobu 60 minút, najmodernejšie technológie protipožiarnej izolácie - ľahšia schránka s väčším priestorom vo vnútri, plne elektronický zámok (iRevo) ovládaný dotykovým panelom s viac ako miliardou číselných kombinácií, resetovateľný kód s 3-12 číslicami, funkcia "skrytý kód" - užívateľský kód možno schovať do ďalšej číselnej rady, funkcia "jednorazový užívateľský kód" dovoľuje použitie sejfu napríklad v hotelových zariadeniach, Sejf taktiež ponúka režimy zablokovania: totálne zablokovanie sejfu až po dobu 48 hodín alebo časový zámok - po zadaní 5-tich nesprávnych kódov dôjde k zablokovaniu sejfu na dobu 3-9 minút, oceľové závory zámku s priemerom 16mm, súčasťou balenia sú 4 batérie AA a kotevné skrutky s hmoždinkami, objem 19 litrov, hmotnosť 31kg, rozmery vonkajšie 352x412x363mm, vnútorné 260x320x234mm (VxŠxH), farba čierna
 
 

YALE Fire Safe Home YFM/352/FG2

Tento bezpečnostný trezor Yale Fire Safe Home je vybavený unikátnou digitálnou klávesnicou s niekoľkými špeciálnymi funkciami. Rovnako ako všetky produkty Yale zaisťujú kvalitu a bezpečia, tak nová rada Yale Fire Safe Home Pro bola navrhnutá so zameraním na pokoj. Celá konštrukcia bola po vytvorení testovaná proti maximálnym teplotám a vlhkosti. Celková odolnosť proti požiaru vydrží až na 60 minút. V trezore je použitá najmodernejšia technológia protipožiarnej izolácie.

Kľúčové vlastnosti trezoru YALE Fire Safe Home

  • Odolnosť proti požiaru až na 60 minút
  • Najmodernejšia technológia protipožiarnej izolácie
  • Maximálna odolnosť proti vlhkosti
  • Odomykanie pomocou dotykového displeja, ktorý ponúka cez miliardu číselných kombinácií
  • Funkcia skrytý kód a resetovanie kódu
  • Sejf taktiež ponúka režimy zablokovania: totálne zablokovanie sejfu až po dobu 48 hodín alebo časový zámok
  • Možnosť 2 prístupových hesiel

Inštalácia trezoru Yale YFM/352/FG2

Ak si kúpite tento trezor, tak stačí vložiť 4 AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia a následne môžete podľa návodu začať používať. Pokiaľ máte záujem o nainštalovanie trezoru do steny a iných priestorov, v balení budete mať pripravené špeciálne skrutky s hmoždinkami.

Objem:
19 litrov

Hmotnosť:
31 kg

Vonkajšie rozmery:
352 × 412 × 363 mm

Vnútorné rozmery:
260 × 320 × 234 mm

YALE-AA000921
Nový produkt

Súvisiace produkty

(Sú tu 16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:)