Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

MUL-T-LOCK bezpečnostné vložky

bezpečnostné vložky MUL-T-LOCK

# Mechanické zabezpečenie budov firiem a inštitúcií - systémy generálneho kľúča, zámkové vložky, visiace zámky, priemyselné zámky, špeciálne aplikácie. Mul-T-Lock patrí do skupiny ASSA ABLOY ako tzv Global brand (značka s celosvetovou pôsobnosťou).

# V stovke krajín na piatich kontinentoch ponúka výrobky a služby viac ako 20 tisíc servisných stredísk Mul-T-Lock. Vedúce postavenie značky vo vývoji mechanických zabezpečovacích systémov potvrdzuje cez 500 medzinárodných patentov.

 

# Bezpečnostné vložky MUL-T-LOCK sú vhodné do bezpečnostných dverí ADLO, SHERLOCK, BEDEX a ďalších slovenských a českých výrobcov bezpečnostných dverí.

# Do bezpečnostných dverí väčšinou idú 65mm vložky (30+35) alebo atypické rozmery od 70mm (30+40)... Štandardný rozmer je 65mm (30+35). Bezpečnostné vložky do bezpečnostných dverí môžu mať miesto zubu (palca) ozubené koliesko pre rozvorový (trezorový) mechanizmus na vysúvanie bezpečnostných bodov, najčastejšie sú 10-zubové (v ponuke sú aj 12,13,16zubové kolieska). Bezpečnostné vložky je možné kúpiť aj vo variácii s olivou (otočným gombíkom) alebo aj s prestupovou spojkou EMERGENCY (BSZ).

 

# NIKDY NEZATVÁRAJTE (NEZAŤAHUJTE) DVERE ŤAHOM alebo TLAKOM NA KĽÚČ - POŠKODZUJE TO CYLINDRICKÚ VLOŽKU !!! - VEĽKÉ RIZIKO ZALOMENIA alebo OHNUTIA KĽÚČA !!! - NA ZATVÁRANIE a ZAŤAHOVANIE DVERÍ SLÚŽI KOVANIE !!!

Počet produktov: 49

Zobrazuje sa 1-12 z 49 položiek

Aktívne filtre